ÚČINNÁ DIETA

Naše firma zastupuje a prodává v Pardubicích účinnou proteinovou dietu KetoDiet. Většina produktů skladem a ihned k vyzvednutí.  Vše o dietě včetně nabídky i cen se dozvíte na  www.ketodiet.cz

Odkazy na této stránce Vás přesměrují na originální e-shop Ketodiet. Pokud chcete koupit produkty osobně i s navrhnutým řešením hubnutí, neváhejte nás kontaktovat na tel. 602 261 454 a nebo e-mailu: info@eplyn.cz.

Na dlouhé terapie a nebo skupiny poskytujeme výrazné slevy.

KETODIET – ÚČINNÁ PROTEINOVÁ DIETA

Proteinová dieta, které se v poslední době říká častěji ketodieta, ketonová dieta, ale i tradičněji bílkovinná dieta, je již několik desítek let známý způsob redukce nadváhy a obezity, který poprvé začal aplikovat americký profesor G.L. Blackburn.

Snižování hmotnosti při proteinové dietě, nebo chcete-li ketodietě, zajišťuje stav zvaný ketóza, který umožňuje tělu cíleně spalovat uložené tuky. Na rozdíl od jiných způsobů hubnutí je při proteinové dietě zajištěna ochrana svalové hmoty, dietní plán je rozdělený do několika fází, které jsou pro udržení ideální hmotnosti velmi důležité.

VÝHODY KETODIET

 • rychlý a trvalý úbytek váhy *
 • hubnete jen tuky – svaly jsou chráněny dodanými proteiny
 • snadná příprava / příjemná chuť
 • nemusíte počítat kalorie
 • bez pocitu hladu
 • zvýšený pocit dobré nálady (tzv. „well being“)
 • minimální riziko JO-JO EFEKTU
 • dlouhodobě stabilizovaná váha
  (pokud dodržíte jednotlivé kroky KetoDiet)
 • program KetoDiet schválen pro použití v rámci celé EU

* očekávat můžete 5-10kg za měsíc v 1. kroku. V závislosti na počáteční nadváze a dodržování uváděných pravidel.

PROTEINOVÉ PRODUKTY KETODIET

KetoDiet kombinuje proteinovou dietu ve formě instantních proteinových jídel, neomezenou konzumaci zeleniny a odborné online výživové poradenství.
KetoDiet BASIC – proteinová směs pro přípravu proteinového nápoje je balena exkluzivně po jednotlivých porcích. Plně nahrazuje běžné jídlo.
Proteinové OMELETY a PALAČINKY – chutné omeletky a palačinky v několika oblíbených příchutích, opět plně nahrazující běžné jídlo.
Proteinové TYČINKY – již 2 kusy plně nahradí jedno běžné jídlo! Jsou ideální v situaci, kdy nemáte čas ani prostor pro přípravu proteinového nápoje, nebo omelety.
Proteinová KAŠE – chutná varianta proteinové snídaně, která plně nahrazuje běžné jídlo.

Jedinečnost KetoDiet spočívá v kombinaci unikátního produktu s nadstandardním osobním přístupem vlastních výživových specialistů, kteří vám budou nápomocni od chvíle, kdy se rozhodnete začít hubnout. Oceníte i speciální aplikace, které vám zpříjemní průběh diety.
Program KetoDiet se skládá z 3 na sebe navazujících kroků. Jejich postupné zvládnutí vede nejen k rychlé redukci přebytečných kilogramů, ale zejména k dlouhodobému udržení vašich výsledků. Další informace ke 3 krokům KetoDiet NAJDETE ZDE
Program KetoDiet má za cíl přivést člověka ke zdravému a aktivnímu způsobu života s pravidelnou a vyváženou stravou, především se zvýšeným přísunem zeleniny a zeleninových jídel.
Z vlastní zkušenosti víme, že hubnutí není snadné, a proto se budeme snažit vás co nejvíce podpořit.
Pro dotazy a prodej nás neváhejte kontaktovat na tel.: 602 261 454 a nebo e-mailu: info@eplyn.cz